Welcome

Hi! My name is Kika. Welcome to my page full of handmade greeting cards. I love crafting of all kinds - from scrapbooking, painting, to any kind of needlework (visit my other blogs, too - right sidebar).
Cardmaking is a special form of crafting - whether we're wishing someone well, inviting them to a party, saying thank you or just celebrate a holiday, there's plenty of occasions in life where a handmade card says it all. However, it might happen that new ideas can be hard to come by. That's where I'd like to help. Just make a coffee, sit down and look to my page for some ideas, inspiration or step-by-step tutorials. Enjoy the time!

Vitajte na mojej stránke zameranej na ručne vyrábané papierové pozdravy. Venujem sa rôznej umeleckej tvorbe - od scrapbookingu, maľovania, až po šitie, pletenie, či vyšívanie (navštívte aj moje iné blogy s týmito témami - bočný panel vpravo). Tvorba pohľadníc je špeciálny druh umenia - či už chcete niekomu popriať veľa zdravia, pozvať na party, poďakovať alebo osláviť sviatky, vždy je dosť príležitostí v živote, kedy to všetko môžete vyjadriť ručne vyrobeným pozdravom. Občas sa však môže stať, že nový nápad neprichádza. Tu by som chcela pomôcť. Urobte si kávičku, pohodlne sa usaďte a pozrite si moje stránky, nájdite nové nápady, inšpirácie alebo krok za krokom návody. Nech sa páči.

Follow my blog

štvrtok 24. októbra 2013

Merry Christmas

On this card, I drew the branch of leaves with brown ink and colored with watercolors, then smudged the whole picture with brown charcoal. All embellishment are of paper - snowflakes, tag, bow...

Na tomto pozdrave som vetvičku s listami nakreslila hnedým tušom a vyfarbila akvarelovými farbami, potom som celý obrázok vytieňovala hnedým uhlíkom. Pravý okraj som zastrihla pomocou ozdobných nožníc a "vydierkovala". Všetky ďalšie doplnky (snehové vločky, nadpis, mašľa) sú tiež papierové. 

Challenges I entered:
Allsorts Challenge - Ribbons and Bows x
Polkadoodle - Christmas, Entry Nr. 2 x

2 komentáre:

  1. Lovely card, well done for drawing too, thanks for joining us at Allsorts. xxx

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Beautiful card, love your drawing! Thanks for sharing with us at Polkadoodles this week
    Claire xx

    OdpovedaťOdstrániť

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...