Welcome

Hi! My name is Kika. Welcome to my page full of handmade greeting cards. I love crafting of all kinds - from scrapbooking, painting, to any kind of needlework (visit my other blogs, too - right sidebar).
Cardmaking is a special form of crafting - whether we're wishing someone well, inviting them to a party, saying thank you or just celebrate a holiday, there's plenty of occasions in life where a handmade card says it all. However, it might happen that new ideas can be hard to come by. That's where I'd like to help. Just make a coffee, sit down and look to my page for some ideas, inspiration or step-by-step tutorials. Enjoy the time!

Vitajte na mojej stránke zameranej na ručne vyrábané papierové pozdravy. Venujem sa rôznej umeleckej tvorbe - od scrapbookingu, maľovania, až po šitie, pletenie, či vyšívanie (navštívte aj moje iné blogy s týmito témami - bočný panel vpravo). Tvorba pohľadníc je špeciálny druh umenia - či už chcete niekomu popriať veľa zdravia, pozvať na party, poďakovať alebo osláviť sviatky, vždy je dosť príležitostí v živote, kedy to všetko môžete vyjadriť ručne vyrobeným pozdravom. Občas sa však môže stať, že nový nápad neprichádza. Tu by som chcela pomôcť. Urobte si kávičku, pohodlne sa usaďte a pozrite si moje stránky, nájdite nové nápady, inšpirácie alebo krok za krokom návody. Nech sa páči.

Follow my blog

piatok 3. januára 2014

Free Image for Today

Digi Stamp: Bird.jpg
Hi! This is my first post in 2014 and I want to wish you a happy and creative year. Since the weather is not very good for this time of the year (usually we have plenty of snow, but not now), I just sipped my hot herb tea and drew a bit. This is one of my pictures which I transferred to a digi stamp. If you like it, feel free to copy it for personal use (not for commerce), just leave a short comment on it.

Digi Stamp: Bird.png
Ahojte! Toto je môj prvý príspevok v 2014 a rada by som všetkým zaželala šťastný a tvorivý rok. Keďže toto počasie sa na zimu veľmi nepodobá, popíjala som bylinkový čajík a pritom trochu kreslila. Toto je jeden z mojich obrázkov, ktoré som premenila na digitálnu pečiatku. Ak sa vám páči, môžte ho použiť pre svoje potreby (nie komerčne), napr. ako omaľovánku pre deti, motív na vyšívanie alebo na pohľadnicu. Poteším sa, ak mi potom zanecháte krátky odkaz, či komentár. 

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...