Welcome

Hi! My name is Kika. Welcome to my page full of handmade greeting cards. I love crafting of all kinds - from scrapbooking, painting, to any kind of needlework (visit my other blogs, too - right sidebar).
Cardmaking is a special form of crafting - whether we're wishing someone well, inviting them to a party, saying thank you or just celebrate a holiday, there's plenty of occasions in life where a handmade card says it all. However, it might happen that new ideas can be hard to come by. That's where I'd like to help. Just make a coffee, sit down and look to my page for some ideas, inspiration or step-by-step tutorials. Enjoy the time!

Vitajte na mojej stránke zameranej na ručne vyrábané papierové pozdravy. Venujem sa rôznej umeleckej tvorbe - od scrapbookingu, maľovania, až po šitie, pletenie, či vyšívanie (navštívte aj moje iné blogy s týmito témami - bočný panel vpravo). Tvorba pohľadníc je špeciálny druh umenia - či už chcete niekomu popriať veľa zdravia, pozvať na party, poďakovať alebo osláviť sviatky, vždy je dosť príležitostí v živote, kedy to všetko môžete vyjadriť ručne vyrobeným pozdravom. Občas sa však môže stať, že nový nápad neprichádza. Tu by som chcela pomôcť. Urobte si kávičku, pohodlne sa usaďte a pozrite si moje stránky, nájdite nové nápady, inšpirácie alebo krok za krokom návody. Nech sa páči.

Follow my blog

nedeľa 4. mája 2014

Card in Green


This simple card is made of white cardstock and green piece of wall paper. I embellished it with sewing and white flowers on dark green mats. I used green beads for center of flowers. The inner side of card and envelope is embellished with alike flowers just without beads. There is an extra sheet of white paper inside for sentiment.

Táto jednoduchá karta je vyrobená z bieleho tvrdého papiera a kúska zelenej tapety. Toto som podložila krémovým papierom a zošila po krajoch, ozdobila som to bielymi kvietkami na zelenom podklade. V strede kvietkov sú po 3 drobné zelené korálky. Vnútro pozdravu aj obálka sú ozdobené rovnakými kvietkami, ibaže bez koráliek, aby sa karta dala zatvoriť. Vo vnútri je extra kartička z bieleho kartónu na pripísanie blahoželania.

 

  

Challenge: 

1 komentár:

  1. This is lovely thanks for joining us at Paper Crafting Journey..Sue DT x

    OdpovedaťOdstrániť

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...