Welcome

Hi! My name is Kika. Welcome to my page full of handmade greeting cards. I love crafting of all kinds - from scrapbooking, painting, to any kind of needlework (visit my other blogs, too - right sidebar).
Cardmaking is a special form of crafting - whether we're wishing someone well, inviting them to a party, saying thank you or just celebrate a holiday, there's plenty of occasions in life where a handmade card says it all. However, it might happen that new ideas can be hard to come by. That's where I'd like to help. Just make a coffee, sit down and look to my page for some ideas, inspiration or step-by-step tutorials. Enjoy the time!

Vitajte na mojej stránke zameranej na ručne vyrábané papierové pozdravy. Venujem sa rôznej umeleckej tvorbe - od scrapbookingu, maľovania, až po šitie, pletenie, či vyšívanie (navštívte aj moje iné blogy s týmito témami - bočný panel vpravo). Tvorba pohľadníc je špeciálny druh umenia - či už chcete niekomu popriať veľa zdravia, pozvať na party, poďakovať alebo osláviť sviatky, vždy je dosť príležitostí v živote, kedy to všetko môžete vyjadriť ručne vyrobeným pozdravom. Občas sa však môže stať, že nový nápad neprichádza. Tu by som chcela pomôcť. Urobte si kávičku, pohodlne sa usaďte a pozrite si moje stránky, nájdite nové nápady, inšpirácie alebo krok za krokom návody. Nech sa páči.

Follow my blog

pondelok 22. júna 2015

Birthday Card for Man


This is a Birthday card for man with a ship and anchor motives. I made the background paper by myself with a set of stamps. It is stitched to the blue cardstock as well as a central picture of the ship. The card is embellished with white ribbon, string and blue metal stars.

Challenges:
Always playing with the paper - Theme: Nautical

Supplies:
cardstocks - white A4, natur A5, blue A5, paper cutter, silicone stamps with marine motives, string, ribbon, blue thread, SewEasy tool - direct stitch, needle, foam pad, bracelet stars with tool, glue, stencil for ovals, pencil, scissors, craft knife, cutting board, decorative corner scissors

(SK): Narodeninová pohľadnica vhodná pre muža s motívom lode a kotvy. Podkladový papier som vyrobila sama pomocou sady pečiatok a ten som prišila k modrému základu. Rovnako aj hlavný obrázok s loďou. Karta je ozdobená bielou stuhou, šnúrkou a modrými kovovými hviezdičkami.

Materiál a pomôcky:
výkresy - biely A4, krémový A5, modrý A5, rezačka na papier, silikónové pečiatky s námorníckymi motívmi, špagátik, biela stuha, modrá bavlnka (Perlovka), dierkovací nástroj SewEasy - rovný steh, ihla, šidlo, penová podložka, kovové hviezdičky, kliešte na nastreľovanie hviezdičiek, lepidlo, šablóna - elipsy rôzne veľkosti, ceruzka, nožík, nožnice, podložka na vyrezávanie, ozdobné nožnice rohové

    

2 komentáre:

  1. Beautiful card, Kika! Love all of your details- the stitching, anchor and the metal accents. Thanks so much for joining us at The Challenge!

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Fantastic work, Kika! Love the details as well as your stamping! Thank you for joining us at The Challenge!

    OdpovedaťOdstrániť

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...