Welcome

Hi! My name is Kika. Welcome to my page full of handmade greeting cards. I love crafting of all kinds - from scrapbooking, painting, to any kind of needlework (visit my other blogs, too - right sidebar).
Cardmaking is a special form of crafting - whether we're wishing someone well, inviting them to a party, saying thank you or just celebrate a holiday, there's plenty of occasions in life where a handmade card says it all. However, it might happen that new ideas can be hard to come by. That's where I'd like to help. Just make a coffee, sit down and look to my page for some ideas, inspiration or step-by-step tutorials. Enjoy the time!

Vitajte na mojej stránke zameranej na ručne vyrábané papierové pozdravy. Venujem sa rôznej umeleckej tvorbe - od scrapbookingu, maľovania, až po šitie, pletenie, či vyšívanie (navštívte aj moje iné blogy s týmito témami - bočný panel vpravo). Tvorba pohľadníc je špeciálny druh umenia - či už chcete niekomu popriať veľa zdravia, pozvať na party, poďakovať alebo osláviť sviatky, vždy je dosť príležitostí v živote, kedy to všetko môžete vyjadriť ručne vyrobeným pozdravom. Občas sa však môže stať, že nový nápad neprichádza. Tu by som chcela pomôcť. Urobte si kávičku, pohodlne sa usaďte a pozrite si moje stránky, nájdite nové nápady, inšpirácie alebo krok za krokom návody. Nech sa páči.

Follow my blog

štvrtok 21. augusta 2014

Thank You - Trio

Thak you Cards (3 x 3'' / 7,5 x 7,5 cm)
These cards are available in my e-shop.
Tieto kartičky sú dostupné v mojom e-shope.


I created this simple card by sewing the white paper to the background in red, yellow or blue color, added big flowers with leaves and attached with pearls. Small flowers are embellished with silver liquid pearls.
To create the big flowers and leaves I made my own stamps from mossgummi.

Tieto jednoduché kartičky som vyrobila z papiera scrapbookovou technikou. Biely papier som prišila na šijacom stroji k podkladovému červenému, žltému alebo modrému papieru. Prilepila som veľké kvety s listami a prišila k nim perličky. Malé kvietky sú ozdobené striebornými tekutými perlami. 
Na veľké kvety a listy som si vyrobila vlastnú pečiatku z tenkej gumy.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...