Welcome

Hi! My name is Kika. Welcome to my page full of handmade greeting cards. I love crafting of all kinds - from scrapbooking, painting, to any kind of needlework (visit my other blogs, too - right sidebar).
Cardmaking is a special form of crafting - whether we're wishing someone well, inviting them to a party, saying thank you or just celebrate a holiday, there's plenty of occasions in life where a handmade card says it all. However, it might happen that new ideas can be hard to come by. That's where I'd like to help. Just make a coffee, sit down and look to my page for some ideas, inspiration or step-by-step tutorials. Enjoy the time!

Vitajte na mojej stránke zameranej na ručne vyrábané papierové pozdravy. Venujem sa rôznej umeleckej tvorbe - od scrapbookingu, maľovania, až po šitie, pletenie, či vyšívanie (navštívte aj moje iné blogy s týmito témami - bočný panel vpravo). Tvorba pohľadníc je špeciálny druh umenia - či už chcete niekomu popriať veľa zdravia, pozvať na party, poďakovať alebo osláviť sviatky, vždy je dosť príležitostí v živote, kedy to všetko môžete vyjadriť ručne vyrobeným pozdravom. Občas sa však môže stať, že nový nápad neprichádza. Tu by som chcela pomôcť. Urobte si kávičku, pohodlne sa usaďte a pozrite si moje stránky, nájdite nové nápady, inšpirácie alebo krok za krokom návody. Nech sa páči.

Follow my blog

nedeľa 19. októbra 2014

White Poinsettia

White Poinsettia 
Handmade card 10,5 x 14 cm
available in my e-shop
dostupná v mojom e-shope


A simple card with a white poinsettia in the middle and a sentiment "With Love at Christmas". The flower is embellished with white glitter powder and many stars and pearls around. All that stuff is set on a beautiful decorative design paper sewn to the purple background.

Jednoduchá vianočná pohľadnica s bielou poinsettiou v strede a nápisom "With Love at Christmas". Kvietok je ozdobený bielym glitrovým práškom a mnohými veľkými, či malými hviezdičkami a perličkami okolo. Všetko je to posadené na krásnom dizajnérskom papieri, ktorý je prišitý k podkladu vínovej farby. 

Material and Supplies:
cardstock - white, purple, decorative design paper (my stock, no clue where from), white glitter powder, punch of stars, white liquid pearls, liquid glue, white acrylic color, brush, sewing machine, digital stamp, BigShot machine, die cuts - poinsettia from Marianne Design


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...