Welcome

Hi! My name is Kika. Welcome to my page full of handmade greeting cards. I love crafting of all kinds - from scrapbooking, painting, to any kind of needlework (visit my other blogs, too - right sidebar).
Cardmaking is a special form of crafting - whether we're wishing someone well, inviting them to a party, saying thank you or just celebrate a holiday, there's plenty of occasions in life where a handmade card says it all. However, it might happen that new ideas can be hard to come by. That's where I'd like to help. Just make a coffee, sit down and look to my page for some ideas, inspiration or step-by-step tutorials. Enjoy the time!

Vitajte na mojej stránke zameranej na ručne vyrábané papierové pozdravy. Venujem sa rôznej umeleckej tvorbe - od scrapbookingu, maľovania, až po šitie, pletenie, či vyšívanie (navštívte aj moje iné blogy s týmito témami - bočný panel vpravo). Tvorba pohľadníc je špeciálny druh umenia - či už chcete niekomu popriať veľa zdravia, pozvať na party, poďakovať alebo osláviť sviatky, vždy je dosť príležitostí v živote, kedy to všetko môžete vyjadriť ručne vyrobeným pozdravom. Občas sa však môže stať, že nový nápad neprichádza. Tu by som chcela pomôcť. Urobte si kávičku, pohodlne sa usaďte a pozrite si moje stránky, nájdite nové nápady, inšpirácie alebo krok za krokom návody. Nech sa páči.

streda 13. mája 2015

Graduating with Loving OwlThis is my fresh card I made for FTHS challenge Nr. 109. I used the stamp of "Owl Love" because I think it is irresistibly  CUTE!!! The card itself is very simple today, I just made the diploma by tearing a piece of white office paper and smudged the edges with charcoal. The borders are made by sewing machine and the red star dust by a small punch (Crelando). 

Sketch109

Toto je moja najnovšia pohľadnica, ku ktorej ma inšpirovala súťaž č. 109 na stránkach FTHS. Použila som digitálnu pečiatku "Owl Love", pretože sa mi zdá neodolateľne roztomilá. Pohľadnica sama o sebe je veeeľmi jednoduchá, akurát diplom som vyrobila z kúska kancelárskeho papiera, ktorý som obtrhala do tvaru malého obdĺžnika a okraje som začadila nie ohňom, ale hnedým uhlíkom. Okraje som prešila na šijacom stroji a červený "hviezdny prach" urobíla vysekávačkou (Crelando).


1 komentár:

  1. Super cute card, Kika. Great image choice, i like all the stars on your card and the idea with the diploma is great.

    Thanks for joining our Sketch Challenge with a tWiSt this week @ From the Heart Stamps !!

    OdpovedaťOdstrániť

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...